10 haj,dut futen në shtëpinë e Loredanës gjersa ishte në gjumë, publikohen PAMJET

Një ngjarje e fri.kshme i ka ndodhur Loredanës natën e mbrëmshme, kur 10 persona të ar.mat.osur janë futur në shtëpinë e saj, gjersa ata ishin në gjumë.

Hajd utët kanë vjedhur gjëra me vlerë, ndërsa reperja ka publikuar pamje të kamerave të sigurisë duke kërkuar edhe ndihmë nga fansat nëse kanë informacione që të ndihmojnë të gjejë një gjë me vlerë që ata i morën.

“10 burra hyn në shtëpinë tonë me ar.më.

Nuk mund ta besoj, unë vetë isha në gjumë.

Nëse keni ndonjë informacion ju lutem na tregoni, nuk bëhet fjalë për paratë, por për një send shumë personal të timin që ma vodhën.

Falë Zotit, familjes dhe skuadrës time nuk i ndodhi asgjë.

Fatkeqësisht, hajdutët vodhën gjithë hard drive e kamermanit tonë.

Dje e kuptova se çdo ditë duhet të jesh falenderues për gjërat që ke.

Ne ishim në shtëpi…”, shkruan Loredana përkrah pamjeve.

Be the first to comment on "10 haj,dut futen në shtëpinë e Loredanës gjersa ishte në gjumë, publikohen PAMJET"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*