25 vjeçari nga Ferizaj vuan nga një sëmundje e rëndë, ka nevojë për ndihmën tuaj

25 vjeçari Shukri Krasniqi, vuan nga një sëmundje e rëndë në kurriz dhe për këtë shkak, familjarët e tij kanë nevojë për ndihmën e qytetarëve.

Për shërimin e tij nevojiten edhe 20 mijë euro pasi paratë e tjera i kanë siguruar familjarët. Operacioni i tij në total kushton 70 mijë euro.

I riu është baba i dy fëmijëve.

Familja e tij iu ka bërë thirrje njerëzve të vullnetit të mirë të ndihmojnë me aq sa kanë mundësi.

Be the first to comment on "25 vjeçari nga Ferizaj vuan nga një sëmundje e rëndë, ka nevojë për ndihmën tuaj"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*