8-vjeçarja zyrtarizon lidhjen e dashurisë, nëna jep pëlqimin

Milana Makhanets, një vajzë 8-vjeçare nga Ukraina, ka njoftuar se është në një lidhje dashurie me një djalë 13-vjeçar të quajtur Pasha Pai.

Vajza është blogere e cila mburret me mbi gjysmë milioni ndjekës në Instagram. Djali adoleshent është gjithashtu një sensacion i ardhshëm i mediave sociale me mbi gjysmë milioni ndjekës në Likee.

Nëna e vajzës është në rregull me lidhjen e tyre të dashurisë dhe ka bekuar çiftin që të kenë një të ardhme të mirë së bashku. Njerëzit janë skeptikë.

Be the first to comment on "8-vjeçarja zyrtarizon lidhjen e dashurisë, nëna jep pëlqimin"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*