A e dini djali i kujt është Valon Syla? I një figure shumë të dashur për publikun

Ola është një nga figurat e dashura të ekranit, që me këshillat e saj të vyera ka dhënë shumë në aspektin e mirëqenjes.

Ajo është edhe një kuzhiniere e shkëlqyer, që për vite me rradhë është pjesë e emisionit “Diçka po zihet”. Gjithashtu, e kemi parë të përfshirë në disa shou televiziv si “Elementi i 5-të” dhe gjithashtu në një shou garues në Shqipëri.

Ndoshta nuk e dinit, por gazetari Valon Syla, i vënë së fundi plotësisht në qendër të vëmendjes për deklaratat e tij kundër Diapsorës, është pikërisht djali i kësaj figurë mjaftë të njohur prej vitesh, shkruan “Kosovarja”.Ndryshe, Ola Syla në çdo paraqitje televizive reflekton shumë pozitivitet.

Be the first to comment on "A e dini djali i kujt është Valon Syla? I një figure shumë të dashur për publikun"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*