A ka burra që i dalin përballë Kallashit në ringun e boksit?

Valltarja e dashur Kallashi ka publikuar disa fotografi në llogarinë e saj zyrtare.

Edhe pse ka kohë që nuk po paraqitet nëpër televizionet vendore, një femër si Kallashi vështirë të harrohet.

Çdo do që vendosë të bëjë Kallashi merr vëmendje dhe pa dyshim se i befason fansat e saj.

Në këto fotografi se Kallashi shihet se i ka hyrë profesionit të ri boksit, pasi shihet se po ushtron boks.

Pas këtyre fotografive kush guxon t’i dal përpara Kallashit?

Be the first to comment on "A ka burra që i dalin përballë Kallashit në ringun e boksit?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*