Adriana e “knaqur” me të dashurin realizon një selfie të bukur

Adriana dhe Keith janë ndër çiftet që tërheqin vëmendje të madhe në mediat rozë.

Ajo në të shumtën e kohës me postimet që bën, kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Pasi që ka një përkushtim të madh tek publiku, gjithmonë qëndron aktive me pozat e saj.

Këtë herë, të rregulluar në mënyrën më të mirë çifti kanë realizuar një selfie të bukur.

Mos të harrojmë, në shumë momente ata edhe në publik e shprehin dashurinë që kanë për njëri tjetrin.

Be the first to comment on "Adriana e “knaqur” me të dashurin realizon një selfie të bukur"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*