Ai që nuk e voton Agim Bahtirin lirisht mujna me thon se është më analfabet se Bahtiri

Edhe pak ditë kanë mbetë deri te e diela kur është edhe dita e votimeve për kryetarët e komunave dhe për asambleist për kuvendet komunale.

Në disa prej komunave është duke u zhvilluar garë interesante dhe qytetareve ju ka mbetur edhe pak kohë të zgjedhin njërin nga më të mirët për kryetarin e komunës së tyre që do ti qeverisë për katër vitet e ardhshme.

Fushata për zgjedhjet po vie drejt fundit dhe fjala që më së shumti po përdoret ditëve të fundit është: “Voto për Agim Bahtirin e mos u bo ma analfabet se Agim Bahtiri”.

Një video që është bërë virale ditëve të fundit shihet se Kryetari ¨qe udhëheqi me Mitrovicën për 8 vite ka vështirësi të mëdha në lexim deri sa flitet se për të shkruar nuk mund të ia thotë fare.

Be the first to comment on "Ai që nuk e voton Agim Bahtirin lirisht mujna me thon se është më analfabet se Bahtiri"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*