Aktori i njohur shqiptar në gjendje të rëndë, raportohet se ka probleme me zemrën

Një aktor i njohur dhe shumë i dashur për publikun. Bëhet fjalë për Osman Azemi nga ‘Stupcat’, shkruan nzoom.biz.

Ai si duket i ka stopuar pak aktivitetet e tij dhe kjo paska një arsye të fortë.

Sipas burimeve të emisionit n’ZOOM, artisti i njohur kosovar nuk gjendet në gjendje të mirë shëndetësore dhe ka probleme me zemrën e madje javë më parë shkoi në Gjermani për tu trajtuar.

Be the first to comment on "Aktori i njohur shqiptar në gjendje të rëndë, raportohet se ka probleme me zemrën"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*