Aktori kosovar e imiton në mënyrë fantastike Glauk Konjufcën

Aktori i njohur kosovar, Alban Rexhaj, e ka imituar në mënyrë fantastike kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca.

Ai në një emision në RTV Dukagjini, ka imituar Konjufcën, i cili njihet për disa deklarata më të veçanta.

Rexhaj e imiton me gjeste dhe me fjalë Konjufcën.

Më poshtë keni imitimin e tij fantastik.

Be the first to comment on "Aktori kosovar e imiton në mënyrë fantastike Glauk Konjufcën"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*