Albin Kurti pritet sipas traditës në Vushtrri me çaj e me fli

Kryeministri i Kosovës dhe kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, gjatë ditës së djeshme ka qëndruar në qytetin e Vushtrrisë, në mbështetje të kandidatit të kësaj partie për kryetar të Vushtrrisë, Arsim Rexhepi.

Kurti në këtë qytet u prit me çaj e kafe, gjatë vizitës së tij në përkrahje të Rexhepit.

Kujtojmë se Kurti përveç në Vushtrri, dje qëndroi edhe në Prizren në përkrahje të kryetarit të VV-së për kryetar të kësaj komune, Mytaher Haskuka.

Be the first to comment on "Albin Kurti pritet sipas traditës në Vushtrri me çaj e me fli"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*