Arjola Demiri harron që është para kamerave, i del gjok,si derisa po e vishte fustanin

Veshjet e Arjola Demirit shpeshherë janë komentuar, ku aktorja ekspozon tej mase gjoksin me paraqitjet e saj.

Por, pak para spektaklit sonte, aktorja nga Tropoja ka harruar se është në transmetim ‘live’.

E veshur me një fustan të verdhë, Demirit gati sa nuk i del krejtësisht njëri gjoks.

Ndryshe, Arjola brenda shtëpisë së Big Brother ka treguar historinë e jetës së saj, vështirësitë që ajo ka kaluar me ish-bashkëshortin e saj.

Madje, aktorja nga Tropoja ka treguar hapur se ai e ka tradhtuar dhe ajo e ka duruar për 6 vite.

Be the first to comment on "Arjola Demiri harron që është para kamerave, i del gjok,si derisa po e vishte fustanin"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*