Arta Nitaj tregon çfarë preferon tek një meshkull: bën edhe me Golf 2, vetëm të jetë i sinqert

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj mbrëmë ka qenë e ftuar në emisionin “Natë Vere” në T7.

Arta ka folur për jetën e saj private dhe për preferencat e saj tek meshkujt.

Ajo ka thënë se tek një mashkull dëshiron sinqeritetin, ndërsa bukurinë e gjërat materiale bijën poshtë. Me rëndësi t¨jetë mashkull i sinqert thotë Arta.

Be the first to comment on "Arta Nitaj tregon çfarë preferon tek një meshkull: bën edhe me Golf 2, vetëm të jetë i sinqert"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*