Ata pranuan se shijojnë s*ksin në treshe: Është një përvojë interesante

Treshja është shumë më argëtuese për ata dhe nuk kanë turp nga kjo

Se,ksi në treshe është ndër fantazitë më të shpeshta që e kanë njerëzit dhe pavarësisht famës, prapë mbetet një mister dhe tabu.

Qofshi pro ose kundër, të famshmit janë gjithnjë më të interesuar për të bërë se,ks me dy persona të tjerë.

Russell Brand (45) tani është një njeri i qetë dhe familjar, i martuar me Laura Brand, por njëherë e një kohë, Russell kënaqej në treshe…

“Një herë një mik dhe unë fjetëm me të njëjtën vajzë disa herë. Nuk përfundoi mirë. “Një herë, sp,erma përfundoi aksidentalisht në këmbën e tij – atij nuk i pëlqeu ajo”, i tha Russell revistës Rolling Stones, në vitin 2010.

Në lidhje me martesën e tij me Katy Perry, Russell tha: “Për hir të saktësisë, ishin dy gra. Është mirë të bësh se,ks me më shumë njerëz”.

Mel B dhe burri i saj i atëhershëm Stephen Belafonte, gjoja i kërkuan Rita Orës që të bashkohej me ta në dhomën e gjumit në vitin 2014, por ajo i refuzoi ata.

“Treshja ishte ideja ime, por natyrisht burri im i atëhershëm ishte gati për të, për sa kohë që nuk kishte burra të tjerë. Duhej të ishin patjetër gra, gjë që më përshtatej sepse i dua gratë. Gjithmonë kam menduar që trupat e grave janë shumë më të bukur se të burrave. Nuk mendoj se është turp të duash se,ksin. Nuk është turp të eksperimentosh, për sa kohë që është i vullnetshëm”, tha Mel B.

Be the first to comment on "Ata pranuan se shijojnë s*ksin në treshe: Është një përvojë interesante"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*