Articles by adminDaut Haradinaj takohet me Bleron (FOTO)

Kandidati për Kryetar të Prishtinës nga AAK-ja, Daut Haradinaj është takuar sot me Bleron dhe vëllanë e tij Burimin. Haradinaj postoi një fotografi në rrjete sociale, poshtë së cilës shkroi: “Sot pata kënaqësinë të takoj…
Tërmet i fortë godet Korçën

Një tërmet me magnitudë 5.2 i shkallës rihter me epiqendër në Greqi është ndjerë deri në juglindje të Shqipërisë duke shkaktuar lëkundje të forta të tokës në Korçë dhe zonat përreth. Tërmeti ka shkaktuar frikë…