Barça do të përballet kundër Real Madrid pa këto 4 lojtarë në El Clasico

Barcelona do të jetë pa Ronald Araujo, Pedri, Ousmane Dembele dhe Martin Braithwaite në El Clasico e ardhshme.

Nëse Dembele dhe Braithwaite kanë qenë tashmë jashtë fushës për një kohë të gjatë, Araujo dhe Pedri janë lojtarë të rëndësishëm, mungesa e të cilëve mund të jetë vendimtare, përcjell 24shi.

Ndërkohë, Jordi Alba ka rifilluar stërvitjet në grup, që me gjasë do të thotë se do të luajë kundër nesh të dielën.

Real Madridi do të përballet me Barcelonën më 24 tetor në orën 16:15.

Be the first to comment on "Barça do të përballet kundër Real Madrid pa këto 4 lojtarë në El Clasico"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*