Barcelona vs Dinamo Kiev, nuk starton Ansu Fati, Gavi sërish titullar

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Barcelonës dhe Dinamo Kiev.

Pas dy ndeshjeve, Barça ka grumbulluar zero pikë në Grupi E, ku prin Bayerni me gjashtë pikë, Benfica katër pikë dhe kundërshtari i sotëm i katalunasve me një pikë.

Kështu, sonte Barça kërkon pikët e para në Champions dhe për ta bërë këtë, Ronald Koeman ka hedhur në sulm De Jongun në vend të Ansu Fatit që është lënë në stol, derisa starton sërish Gavi.

Barcelona:

Sfida starton nga ora 18:45 dhe do të zhvillohet në “Camp Nou”. /Gazeta Express/

Be the first to comment on "Barcelona vs Dinamo Kiev, nuk starton Ansu Fati, Gavi sërish titullar"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*