Bërnjak: Protestueset po barten me barka deri tek tendat (VIDEO)

Protestueset në Bërnjak janë duke u bartur deri tek tenda me anë të barkave.

Në pamjet e e realizuara nga ekipi i Klan Kosovës që po qëndron në pikën kufitare në Bërnjak, shihet bartja e tyre me barka.

Ndryshe, sot është dita e 11-të që serbët po protestojnë në Jarinjë dhe Bërnjak.

Be the first to comment on "Bërnjak: Protestueset po barten me barka deri tek tendat (VIDEO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*