Bora Zemani dhe Arjan Konomi në lidhje dashurie?, Bora habit me deklaratën e fundit

Moderatorja bukuroshe Bora Zemani, ka habitur fansat e saj me një deklaratë të pa pritur.

Ajo ka publikuar tri fotografi ku tregon se ndihet e lumtur për përfundimin e sezonës së Përputhën 40.

“Sa te emocionuar sot 😍.

Nje puntate speciale ashtu sic e meritonin ta permbyllnin “Per’puthen” @ilir_lara dhe @gilbertasimoni.official, Jam shume e lumtur per ju! 😍, Ku ka kenaqesi me te madhe sesa kur protagonistet gjejne dashurine ne program ❤️.

Ama “Per’puthja” e pare ne ekran ishim ne @arjankonomi_ ! 😅 Shkesi, si gjithmone, eshte @olsamuhameti 🤩”, ishte mbishkrimi i mbi fotografinë.

Bora dhe Arjani qenka përputhur dhe ne sot e kuptuam!.

Be the first to comment on "Bora Zemani dhe Arjan Konomi në lidhje dashurie?, Bora habit me deklaratën e fundit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*