Burri nuk po me ngop ne shtrat, dua me marr ne shtrat nje qe ka fuqi te mos ndalet dhe te ka pervoje

Mirmrama ju zotrinj qe e lexoni hallin tim dhe keni mirekuptim.

Po shkruj per ni problem, Qe i perfaqson ni perqindje te madhe te femrave. Po filloj prej vetes se burri jem nuk ka kurrfar aftesie per me me knaq ne shtrat u ba e tepert ma gjithqkafi ka kalu kufijt e saj!

Po rrafsh dy jav dit kam ba deri sa ma kam mar vir,gjinitetin.Hala pa fillu mir ja niske me u anku, thojke po kam dhimt se jam lodhe ne pune!Un e kuptojsha per lodhjen ama jo per gjumin se nuk kishte nevoje te vonohemi shume. Tash po bahen gati dy vjet qe jena martu po as ni nat mu sum terhek me flejt me burrin tim mas pari pozita nuk din sado i tham rri keshtu ai shkon tu livrit deeri sa ma bon nal se jam lodh edhe ja nis thot hajt se boll u ba ma le me kaq,Tani une po bana nervoz edhe osht normale se secili ish ba nervoz me ja bo keshtu!

Mua prej qati sikletit qe e kam me burrin tim sherri i tij edhe dashnija mka hup per ta nuk ndiej bash hiq kurgja. Burrat qe kan me lexu e di qe kan me shajt e me ofendu, por i kuptoj plotesisht me rendesi eshte njeri me kallzu te verteten qka e ka mrena e cka po e mundon se sa per ofendimet ska me ma ndi shum.Nje grua ka nevoj per nje burre te fort ne tana aspektet. Po kryesorja eshte burri me te knaq tana ant se per at qellim edhe ne dalim me meshkuj. Un spo di qka me shtu ma shum veq kisha dasht me me dhan keshilla se cka po mendoni per ket problem timin edhe me shkruani edhe ne numr1n qe e kam lan dhe ju mund ta shenoni pasi te mbaroj njera nga hapsirat ku jane me foto ose v1deo, dhe mos te ju vie keq sepse une kam vendos me knaq vetin me naj burre te fort e jo te rri me kete se kam harru qysh eshte mu knaq me naj burre te fort.

Bash po me nteresojn komentet me i lexu sepse po me intereson edhe mendimi i juaj. Te gjithe ju qe ndjeni keqardgje per mua ju dua shume.

Be the first to comment on "Burri nuk po me ngop ne shtrat, dua me marr ne shtrat nje qe ka fuqi te mos ndalet dhe te ka pervoje"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*