Burrit nuk i pun,on fare vetëm me telefon në dorë, kërkoj zgjidhjen se nuk e duroj këtë jetë më kështu

Pershendetje ju lutem se po du mu shpreh lirshem, ju lutem postone ne menyre anonime sa mos ta shohin ata që nuk janë të interesuar të ma bëjnë zgjidhjen mua vetëm për at punën e natës po më duhen.

Une qe po shkruaj jom nje vajz 25 vjec. vjeqare dy vite me par e kom njoftu nje djal ne rrjete sociale kemi fol nje vit bashk pas 1 viti vendosum mu feju, familja ime ishin kunder, por ai me donte shum dhe nuk hoqi dor nga un, edhe un i binda familjen dhe u fejum menzi pas shum sakrificave, ndejtum 1 vit fejes, kemi kalu shum mir mka shpreh dashni gjith, ska fjet pa mthon tdu shumm, mka marr malli, pasi jetonim shum larg.

Ehh tash jemi martu qe 3 muj por nuk edi mu me doket apo nuk ka interesim shum per mu, virgjerin e kom rujt per naten e par tmarteses, edhe ska mujt mema humb hym dhomen e fjetjes e rrok telin kshyr you tube apo najsen edhe mi fol najsen nuk ndiin hiiq. Kështu realisht une e du shumë edhe kushtet i kemi shumë të mira ama edhe paraja nuk po ti plotëson të gjitha nevojat e qejfin e natës. Kush do që është i interesuar për lidhje sekr3te merreni numr1n tim s3kret pasi të mbarön reklämmå ju munden1 të bëni K0ntakt dhe më shkruan1, por vetëm për ta bërë qejfin sepse jetën dua ta kaloj këtu shkaku i kushteve dhe pasurisë që ka burri im i tashëm.

Ju mirëpriti dhe më mirëkuptoni besoj edhe ju!

Be the first to comment on "Burrit nuk i pun,on fare vetëm me telefon në dorë, kërkoj zgjidhjen se nuk e duroj këtë jetë më kështu"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*