Dafina Zeqiri nuk ndalet, bashkon forcat me këngëtaren më në zë të momentit

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, vazhdon të jetë njëra nga artistet më të pëlqyera dhe më të dashura për publikun.

Gjatë kësaj kohe ajo publikoi një numër të madh hitesh të cilat ende dëgjohen në masë të madhe.

Por, me sa duket Dafina nuk e ka ndërmend të ndalet, burime të ‘Prive’ kanë bërë me dije se ajo do të bashkoj forcat me këngëtaren më në zë të momentit, Arilena Ara.

Edhe dyshja nuk kanë dhënë detaje, fansat pa dyshim mezi presin një bashkëpunim të tillë.

Be the first to comment on "Dafina Zeqiri nuk ndalet, bashkon forcat me këngëtaren më në zë të momentit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*