Daut Haradinaj godet Vitinë: Me mu pas vrå n`luftë 700 njerëz m`kish ardhë marre dhe e kisha ulë krytë

Kandidati për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj, i ftuar në një emision televiziv ka komentuar refuzimin e kandidatit të VV-së, Arben Vitia për t’u ballafaquar në një debat publik.

Haradinaj ka theksuar se Vitia po i ikë debatit për shkak që ka dështuar si drejtor dhe si ministër i Shëndetësisë.

“Me mu pas v ra në lu ftë 700 njerëz mkish ardhë marre dhe e kisha ulë krytë. Nuk kisha dalë para popullit tim, e lëre më me vd ek prej vir usit e mos me kërku falje”, ka thënë Haradinaj.

Be the first to comment on "Daut Haradinaj godet Vitinë: Me mu pas vrå n`luftë 700 njerëz m`kish ardhë marre dhe e kisha ulë krytë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*