Don Xhoni mban syze me shifër marramendëse në një koncert

Ai padyshim që është për momentin ndër personazhet më me zë në industrinë muzikore.

Dhe si duket reperi Don Xhon nuk do të ndalet asnjëherë duke argëtuar fansat me tingujt e muzikës së tij.

Po ashtu ai që në daljen e parë para audiencës është komentuar për perfomancën e shkëlqyer që ka dhënë. Për një gjë të tillë sigurisht që ai kujdeset të kurojë çdo detaj, e sidomos kujdesin ndaj veshjes, në një postim Don në një koncert ka mbajtur syze me shumë marramendëse.

Të firmës Louis Vuitton, reperi thuhet se ka shpenzuar rreh 625 euro ndërkaq, edhe pse koncertet janë ndaluar për shkak të masave, rep-artisti ka arritur që deri me tani të performojë në shumë qytete në trojet shqiptare.

Be the first to comment on "Don Xhoni mban syze me shifër marramendëse në një koncert"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*