E akuzoi se i ka të pasmet silikon, Melinda i kthehet keq Taynës: Hajde m’i kafsho

Rivaliteti mes Taynas dhe Melindës vazhdon akoma edhe pse kohëve të fundit dukej se “lu.fta” mes tyre kishte rënë.

Por jo, reperet më të suksesshme shqiptare kane vazhduar me kunja kësaj radhe përmes këngëve.

Në këngën “Wtf” Tayna kishte akuzuar Melindën se të pasmet i ka silikon.

“Ki menu ki b*th mu shty me mu po ki harru që i ki silikon”, ishte një pjesë e tekstit të Taynës, së cilës Melinda i ka reaguar po ashtu përmes tekstit të këngës.

Në një pjesë të “Ay caramba” në bashkëpunim me Nora Istrefin dhe Gjikon, ajo ia kthej keq Taynës.

“Kush është tu rrejt që i kom silikon, kush po xhelozon le të ma testojë, le të ma kafshojë”, thotë Melinda dhe fansat e kuptuan menjëherë se ku adresohej.

Be the first to comment on "E akuzoi se i ka të pasmet silikon, Melinda i kthehet keq Taynës: Hajde m’i kafsho"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*