E mbani mend vogëlushen që këndonte “Daba Daba”, vështirë ta njihni aq shumë ka ndryshuar!

“Daba Daba” vazhdon të jetë edhe sot kënga e pëlqyer e çdo fëmije.

Rina Krasniqi, është vajza e cila këndoi këtë këngë plot 15 vite më parë, shkruan Gazeta Online “Reporteri.net“.

Rina dhe Nita Krasniqi janë vajzat e kompozitorit të madh, Naim Krasniqi, të cilat u shndërruan më të pëlqyerat atë periudhë kohe me këtë këngë.

Rina dhe Nita Krasniqi janë vajzat e kompozitorit të madh, Naim Krasniqi, të cilat u shndërruan më të pëlqyerat atë periudhë kohe me këtë këngë.

Be the first to comment on "E mbani mend vogëlushen që këndonte “Daba Daba”, vështirë ta njihni aq shumë ka ndryshuar!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*