E papritur/ Gjyshi 77-vjeçar i çmendur pas Për’Puthen, kjo është vajza që i ka ‘marre’ zemrën

Një ngjarje e papritur ka ndodhur mbrëmjen e sotme në “Përputhen Prime”.

Pjesë e puntatës së sotme u bë pikërisht një 77-vjeçar, i quajtur Sadik Memaj.

Fillimisht ai kishte dërguar një letër pranë emisionit duke vlerësuar lart të pranishmit. Ndërkohë ai zbuloi se e preferuara e tij ishte Tea. 77-vjeçari u shpreh.

Përgëzoj të gjitha vajzat, në veçanti Tean. Është shumë e pjekur, e përgëzoj për zgjedhjen. Emisionin e ndjek bashkë me plakën. Ajo më thotë është lojë, unë i thëm është e vërtetë. Ky emision më pëlqen shumë. Tëë rinjtë duhet të dëgjojnë më shumë dhe të flasim më pak.

Be the first to comment on "E papritur/ Gjyshi 77-vjeçar i çmendur pas Për’Puthen, kjo është vajza që i ka ‘marre’ zemrën"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*