E shtrir në divan, Lotina gjoksin pa sytjena në plan të parë

Vajza e Lutfi Hazirit, nënkryetarit të LDK dhe kryetarit të Gjilanit, Lotina ka treguar asetet sot

Lotina është njëra prej atyre vajzave të Instagramit që është e njohur për duken e saj sens uale.

Kështu ka vepruar ajo edhe sot ku ka treguar gjoksin e saj fantastike derisa është e shtrirë në shtratë.

Fansat si zakonisht e kanë lavdëruar atë me komente të ndryshme.

Be the first to comment on "E shtrir në divan, Lotina gjoksin pa sytjena në plan të parë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*