E thjesht, e bukur dhe mahnitëse – Aelxander Arnold realizon një super gol nga gjuajtja e lirë

Liverpooli i ka barazuar shifrat në 1-1 ndaj West Ham United për takimin që po luhet në kuadër të javës së 11-të në Ligën Premier.

Derisa Alisson Becker realizoi auto-gol në minutën e katërt të takimit, The Reds u rikthyen sërish në lojë.

Ishte minuta e 41-të, kur Trent Alexander-Arnold realizoi një gol të bukur nga gjuajtja e lirë, për t’i barazuar shifrat në 1-1.

Ky ishte goli i parë i anglezit deri më tani në këtë sezon, duke e hapur llogarinë me një perlë.

https://twitter.com/mjeed23ff/status/1457396515773767685

Be the first to comment on "E thjesht, e bukur dhe mahnitëse – Aelxander Arnold realizon një super gol nga gjuajtja e lirë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*