Edon Zhegrova i jashtëzakonshëm, shënon një tjetër gol me Baselin

Edon Zhegrova ka vazhduar me formën e shkëlqyer me Baselin.

Sulmuesi i Kosovës ka zhvilluar një ndeshje të madhe në Ligën e Konferencës, ku skuadra e tij Basel mposhti 3-1 Omonian.

Reprezentuesi kosovar luajti gjatë 90 minutave dhe ishte më i miri në fushën e lojës.

Përveç lojës fantastike, në fund të ndeshjes Zhegrova realizoi edhe golin e tretë për gjigantin zviceran.

https://twitter.com/DardanianFooty/status/1451294904475340806

Be the first to comment on "Edon Zhegrova i jashtëzakonshëm, shënon një tjetër gol me Baselin"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*