Enca po kërkon shok, por fillimisht duhet të plotësoni këto kushte e pastaj të vendosë

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia, ka kohë që është mjaft e përfolur në mediet rozë.

Deklarata dhe postimet të publikuara nga vet ajo, kanë bërë që Enca të komentohet edhe më shumë.

Krahas kësaj, ajo ka befasuar ndjekësit me një ‘Instastory’ të publikuar së fundi.

“Në kërkim të një shoku të ri, të ngushtë, për të udhëtuar botën së bashku. Të dhënat: Të jetë beqar, argëtues, një person i mirë,” ka shkruar Enca në postim.

”Po shikoj përreth për një shok të ri për të udhëtuar rreth botës së bashku, të jetë beqar, argëtues dhe njeri i mirë”, ka shkruar Enca në instastory.

Be the first to comment on "Enca po kërkon shok, por fillimisht duhet të plotësoni këto kushte e pastaj të vendosë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*