Enca tregon se a është agjërueshëm

Muaji i shenjtë i Ramazanit tash e disa ditë ka filluar.

Përveç njerëzve të thjesht të cilët janë besimtarë dhe e agjërojnë këtë muaj nuk mungojnë edhe fytyrat publike.

Këngëtarja, Enca Haxhiu është pyetur nga ndjekësit e saj se a po a e agjëron këtë muaj. Përmes rubrikës Pyetje dhe përgjigje, ajo tha se nuk është duke e praktikuar por i respekton të gjithë ata që e agjërojnë.

Ndryshe, artistja shqiptare zbuloi se njëri nga projektet e saj muzikore do të lansohet këtë verë.

Be the first to comment on "Enca tregon se a është agjërueshëm"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*