Eskalon Tomë Gashi: Na keni lodhë zotni Pecin e zotni L*cin, ua dua mamin ooo

Avokati, Tomë Gashi, ka sharë të gjithë kundërshtarët e kandidatit për kryetar të Prishtinës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendojse, Arben Vitia, shkruan FaktePlus.

Në statuesin e tij, Gashi përdorë shprehje banale madje i përshëndet duke ju thënë “Mamin ju dua shumë”.

Por, duket se avokati Gashi është ngutur me këtë status dhe i ka rënë pishman, pasi që ky status nuk ka qëndruar shumë gjatë në murin e tij të llogarisë në facebook.

Statusi i tij:

Ndryshe, kjo nuk është hera e parë që Gashi ju del në mbrojte kësaj partie, qoftë nga ana juridike-ligjore, por edhe me statuse në facebook e debate televizive.

Be the first to comment on "Eskalon Tomë Gashi: Na keni lodhë zotni Pecin e zotni L*cin, ua dua mamin ooo"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*