Familja i tërheq veshin kosovarit të “Për’puthen”, pasi ofendoi vajzat

Në puntatën e një dite më parë në “Për’puthen”, njëri nga konkurrentët shfaqi pendesë në lidhje me të gjitha ofendimet që kishte bërë ndaj vajzave dhe djemve në studio.

Është fjala për Edin, i cili u kërkoi falje Bashkimit, Adës dhe Mikelës.

Pak ditë më parë, Edi pati edhe debat me Bashkimit, ku në një moment u ngrit që ta gjuante, por e ndaluan djemtë e tjerë.

Ai u shpreh se ato ditë nuk ka qenë vetvetja dhe se familja e ka bërë që të reflektojë.

“Ato ditë nuk kam qenë vetvetja, më ka folur familja, më ka thënë nuk jemi dakord ne se nuk të kemi rritur kështu.

Nuk je Eduarti ky që ke qenë at ditë, prandaj kam pasur qejf me kërku falje”, u shpreh Edi.

Be the first to comment on "Familja i tërheq veshin kosovarit të “Për’puthen”, pasi ofendoi vajzat"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*