(Foto) Këngëtarja Genta Ismaili vështirë se njihet, çfarë ka ndodhur me të që është bërë kështu?

Genta Ismaili është duke shijuar romancën e saj të zj arrtë me turkun e njohur si Usta.

Çifti i famshëm, dita-ditës po marrin më shumë vëmendje, po përfliten e po komentohen tej mase në mediat rozë. Majde në njërën prej intervistave të dhëna janë deklaruar se kanë plane për martesë dhe krijimin e familjes.

Muaj më parë në media qarkulluan lajmet se Genta veç është në pritje të ëmbël, por ende pa ndonjë konfirmim zyrtar nga dyshja.

Sot ajo solli një foto me miqtë e saj, por mori vëmendje vet ajo, sidomos fakti që ka shtuar shumë peshë.

Be the first to comment on "(Foto) Këngëtarja Genta Ismaili vështirë se njihet, çfarë ka ndodhur me të që është bërë kështu?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*