Genta Ismajli po pret binjakë/ Thuhet se shumë shpejt do të bëjë një festë të madhe

Ditët e fundit është përfolur se Genta Ismajli është shtatzënë dhe lajmet nisën nga një video në TikTok, në të cilën dallohej qartë barku i rrumbullakosur i këngëtares.

Së fundmi, burime për “Prive” kanë zbuluar se këngëtarja është disa muajshe shtatzënë dhe po pret binjakë, gjinia e të cilëve nuk dihet ende.

Sipas këtyre burimeve, Genta do të organizojë një baby shower pas disa ditësh, duke thy er heshtjen e pritjes së ëmbël.

Be the first to comment on "Genta Ismajli po pret binjakë/ Thuhet se shumë shpejt do të bëjë një festë të madhe"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*