Gold Ag: Qef me pasë çikë, e zor me rujtë çikën, del një i prishur në zemër e këput si lule pa çelur mirë

Së fundmi ka reaguar edhe Gold Ag për rastin e 18-vjeçares nga Ferizaj, e cila dyshohet se është keqtrajtuar nga dy të rinj, ku njëri prej tyre është arr estuar, ndërsa tjetri është në arrati.

Këngëtari ka publikuar një shkrim në llogarinë e tij në Instagram, ku ka shkruar se del një i prishur në tru e zemër e e këput atë vajzë në lule të rinisë, ende pa çelë.

Shkrimi i tij i plotë pa ndërhyrje:

Qef me pas qikë e zor me rujtë qikë, del një i prishur n’tru e n’zemër e këput si lule hala pa qelë. Edhe në fund të gjithë e shajnë laperin e vrasësin. Por për fat të keq Islamin e muslimanin. Ma shumë ju pengon namazi në rrugë se droga në shtëpi e shkolla.

Ndryshe, policìa e Kosovës po kërkon ndihmë nga qytetarët për gjetjen e të arratisurit Dardan Krivaqa, i cili është i dyshuar në vråsjen e 18 vjeçares.

Familja e të ndjeres ditën e sotme është shprehur se ata kanë qenë të martuar, dhe se kishin kuptuar jo fjalë të mira për Dardan Krivaqen.

Be the first to comment on "Gold Ag: Qef me pasë çikë, e zor me rujtë çikën, del një i prishur në zemër e këput si lule pa çelur mirë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*