Gruaja gjysmë e zhveshur bie nga tarraca gjatë marrëdhënies int,ime, e pabesueshme çfarë ndodhi – VIDEO

Një grua, e cila ra gjysmë e zhveshur nga ballkoni gjatë seksit dhe u ul në çatinë e makinës, ishte më së miri e bindur se dashuria ndonjëherë dhemb vërtet.

Sipas britanikes “The Sun”, gruaja rrëshqiti gjatë momenteve intime me partnerin e saj dhe ra direkt në çatinë e një makine të parkuar, të gjitha të filmuara nga kamerat e vëzhgimit në garazh, transmeton FrontOnline.

Rënia ishte aq e fortë sa gruaja theu dritaren në makinë. Pamjet e kamerave të sigurisë tregojnë një grua gjysmë të zhveshur që bie mbi makinën e saj me vithe e veshur vetëm në brekë, dhe pastaj fillon ta fërkojë shpinën në atë që duket se është dhimbje e fortë. Së shpejti partneri i saj, i cili nuk kishte veshur një bluzë, vrapoi drejt saj dhe e ndihmoi të zbriste nga çatia e makinës. Ky incident u ndoq gjithashtu nga një dëshmitar i cili tha për mediat lokale tajvaneze.

“Unë po shkoja në shtëpi kur ndodhi. Unë nuk e pashë të binte, por dëgjova një zhurmë të fortë dhe ajo ishte tashmë në krye të makinës. Pastaj një burrë vrapoi dhe e ndihmoi”, tregoi ajo.

Gruaja e dëmtuar përfundimisht u transportua në spital, ku u zbulua se kishte një dëmtim të lehtë në shpinë, dhe u detyrua të qëndrojë në spital për trajtim për disa javë. Është në gjendje stabile. Ky çift duhej të paguante kompensim për fqinjin, makinën e së cilës gruaja ra

Be the first to comment on "Gruaja gjysmë e zhveshur bie nga tarraca gjatë marrëdhënies int,ime, e pabesueshme çfarë ndodhi – VIDEO"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*