Gruaja ia drodhi në krevat me gjyshin/ Ku po shkon bota, i riu: Tani i bie djalin e kam xhaxha?

Familjet mund të jenë të komplikuara, veçanërisht kur çiftet ndahen ose kur ka tradhëti.

Por ka situata mjaft të komplikuara si trungu familjar i këtij burri i cili zbuloi se djali i tij është në të vërtetë xhaxhai i tij. Një përdorues në TikTok ka treguar se e dashura e tij, nëna e fëmijës së tij, kishte pasur një lidhje me gjyshin e tij ndërsa ishin duke jetuar me të.

Zbulova se djali im ishte me të vërtetë xhaxhai im. Gjyshi im shkonte me të dashurën time gjatë gjithë kohës që po qëndronim me të. Nuk mund të besoj se çfarë prisja nga një njeri i cili kishte një familje tjetër përveç tonës”, ka thënë ai, duke shtuar se gjyshi kishte një histori të gjatë pabesie dhe jo ndershmërie në familje.

Ndërkohë ishin të shumtë ata që i shkruan dhe e ngushëlluan në lidhje me këtë tradhëti brenda familjes, ndërsa ky i fundit ka sqaruar se si e zbuloi të gjithë të vërtetën. Ai pretendon se e ka marrë telefonin e të dashurës teksa kjo bënte dush dhe ka zbuluar mesazhe e foto të ndryshme.

Burimi:themirrror Përktheu dhe përshtati:JOQ ALBANIA

Be the first to comment on "Gruaja ia drodhi në krevat me gjyshin/ Ku po shkon bota, i riu: Tani i bie djalin e kam xhaxha?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*