Gruaja nga Gjermania kush martohet me mua ja boj letrat, jam zonjë 45-vjeqare dhe skam fëmijë vetem se..

Jam zonje 45vjec, jam div.orcuar,skam femijë,jam punëtore…kerkoj lidhje serioze.

kerkoj nje burre shqiptarë…mos kete një grua tjetër e që na gënjen te dya neve….te jete ne kete moshe burri…35vjec deri 55vjec.

Burri duhet të ketë aftësi të më lej shtatzane sepse shkaku i fëmijëve jemi ndar me ish burrin sepse ai nuk ishte në gjendje të më lej shtatzane dhe une doja të kem fëmijë.

Cili do qe mendon se mund ta bejme dhe me bën me femijë do ta falenderoj dhe premtoj se nuk do ta kete problemin per rritjen e fëmijes sepse i kam kushtet e mira dhe kujdesem vet per gjitha gjerat vetem ta kem femijun tim. Kujt do qe mendon se mund te më bëj me fëmijë lajmrohuni ne shënimet ketu me poshtë nën hapsirën e mbuluar me r3kl,ama dhe me lajmroni ju bej edhe letrat gjermane me banim te perhershme se kam edhe banesen e madhe dhe jetoj vetëm.

Be the first to comment on "Gruaja nga Gjermania kush martohet me mua ja boj letrat, jam zonjë 45-vjeqare dhe skam fëmijë vetem se.."

Leave a comment

Your email address will not be published.


*