Habit Meda: “Këtë vit do të këndojë më lirë, për vetëm 7 mijë euro…”

created by Polish

Këngëtari i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Meda këtë vit ka vendosur ta ulë çmimin nëpër dasma për shkak të pa ndè mìsē.

Ai theksoi se këtë vit do të këndojë për vetëm 7000 euro duke mos harruar se çmimi është 4 shifrorë.

Sipas tij ai kerkon per nje darsem 7 mi euro, lind pyetja ”Por sa e kishte cmimin sezonave te kaluara” 17 mi euro, me te vertete e tepert.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtari me anë të një postimi në rrjete sociale. Tani me rastin e pà nde mìsē ndodhi qe e gjithe bota te kete pro ble me ekonomike.

e sigurisht kjo kengetareve ju ka penguar me se shumti, ku shumica prej tyre dolen me intervista qe te fillojn dasmat, percjell ditorja.

Be the first to comment on "Habit Meda: “Këtë vit do të këndojë më lirë, për vetëm 7 mijë euro…”"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*