Habit modelja: Nuk jam larë pasi më ‘futi duart’ Noizy

Deri më tani nuk e dinim fiksimin e saj pë reperin e njohur shqiptar Noizy.

Modelja shqiptare Elena Lika ka zgjedhur të urojë në një mënyrë të veçantë për ditëlindje Noizyn.

Me anë të një video ku duket reperi teksa i prek këmbët dhe i lë një autograf, Elena ka lëshuar deklaratën bombë.

‘Nuk e kam larë këmbën që atë ditë. Gëzuar ditëlindjen njeri i zakonshëm, se King jam vetë’-shkruan modelja në postimin e saj

Be the first to comment on "Habit modelja: Nuk jam larë pasi më ‘futi duart’ Noizy"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*