Hajde hajde/ 64-vjece Luli e Përputhen s’pyet fare, u thote deputeteve: Na lini të dalim pa gjë fare në plazh

Luljeta Nallbani është një ndër ish-kokurrentet e “Përputhen +40”, e cila u bë shumë e njohur për thyerjen e tabuve në moshën 65 vjeçare.

Luljeta pas largimit nga emisioni, ka marrë rolin e gazetars së “Fiks Fare”. Me mikrofon në dorë, Luli u ka kërkuar deputetëve të Kuvendit që të lejojnë që plazhi të bëhet “t op less”.

Ajo zbuloi se bën plazh “t op less”, por e bën fshehurazi pasi dëshiron që të nxijë çdo pjesë të trupit.

“Unë deputetëve do tu kërkoj që plazhi të bëhet t opl ess. Pse të mos bëhet t opl ess se të gjithë njerëzit kanë dëshirë, por i bëjnë fshehurazi. Duhet të ketë hapësira edhe për ne, njeriu duhet të jetë i lirshëm në plazh, nuk do të shkojë me fustan dhe batanije. Mund të shkosh t op less, nxin edhe pjesët e trupit.”- thotë Luljeta.

Be the first to comment on "Hajde hajde/ 64-vjece Luli e Përputhen s’pyet fare, u thote deputeteve: Na lini të dalim pa gjë fare në plazh"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*