Hoxha Shqiptar: Është “hallall“ me lëshu gruan (Video)

Nje hoxhe ne internet i eshte hedhur nje video ku potencon me fakte se sa miliard banore jane ne toke.

Sa miliarde banore jane meshkuj e sa femra dhe prej gjithe matematikes qe bene meshkuj dalin me pak dhe femra me shume.

Apelon dhe ka nje porosi per grate qe te bejne cmos dhe te bejne te pa munduren ti nderojn dhe ti ruajn burrat e tyre sepse mund tua marrin prej dore… Per me shume ju ftojme te ndiqni videon:

Be the first to comment on "Hoxha Shqiptar: Është “hallall“ me lëshu gruan (Video)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*