I fejuari nuk me lejonte të depilohem sepse kishte qejf te më sheh me “lesh”, por dashnorët po ma kërkojnë të depilohem…

-Mirmrama per gjithe jam anonime 21 vjeqare dhe deshta ta ndaj dhimbjen time me ju , me shpres qe do me ndihmoni pak …

Nje dite u njoha me nje djale ne fb ne vitin 2016,dhe filluam te binim ne dashuri me nj-tjt.Me plq cdo gje e tija.E dashuroja me gjithe shpirt.Pas shume ditesh ai me propozoi qe te behesha e fejuara e tij ai jeton ne perendim.

Unë isha në dorën tij qka thojke ai bojsha, pare nuk me dërgonte kisha nevoj per rroba , te vishna si gjdo femer te rregullohna por jo as me u depilu nuk me lejojke sepse ish si psikopat kur e pysja pse me thoshte se po du me te pa me “lesh” me falni ne shprehje….

Shkoj ni kohe e nxuna tu fol me 2 qika tjera e ai krejt paret duke i harxhu me qika te tjera e mua me lente pas dore, aty e hetova se ai me shume i don qikat e tjera dhe une fillova normal me djem tjere se nuk doja ta priti me shume. Tani keta djemt tjere po mi plotesojne te gjitha kerkesat dhe po bej nje jete te lumtur dhe me knaqsi me djem te ndryshem.

Nje gjë dua ta të ju them .nese arrin te mashtrosh dike mos mendo se ky person esht budalla kuptoje qe ky person te besoi ty me teper se sa ti e meritoje shpresoj qe me kuptuat na falni nese kam gabuar nshkr** se kam shkruar me lot nsy dhe shpejt me shpres qe do me ndihmoni pak .

Be the first to comment on "I fejuari nuk me lejonte të depilohem sepse kishte qejf te më sheh me “lesh”, por dashnorët po ma kërkojnë të depilohem…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*