I mori jetën dhe groposi 8-vjeçarin, digjet shtëpia e Klodian Çalamanit

Shtëpia e Klodian Çalamanit, monstrës që vrau dhe më pas groposi 8-vjeçarin në Greçalli të Fierit, është djegur. Lajmi është bërë i ditur për BalkanWeb nga gazetari Ervis Kuçi.

Dhoma ku jetonte 38-vjecari është shkrumbuar bashke me orendite.

Nuk dihet motivi i rënies se flakeve dhe nese jane njoftuar zjarrfikësja dhe polìcia. Po ashtu nuk bëhet ende e ditur nëse zjarri ka qenë i qëllimshëm apo aksìdentale.

Be the first to comment on "I mori jetën dhe groposi 8-vjeçarin, digjet shtëpia e Klodian Çalamanit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*