Ironizon Fisnik Ismaili: Nime, sen t’leshit s’po ju vyjsha unë me mushë bateri. Rrymën në veri e keni pa pare

Ish politikani që tani qëndron larg nga politika ka ironizuar me aktualitetin politik në vend dhe ngjarjet në veriun e Kosovës, me anë të një postimi në murin e tij personal në rrjetin social në Facebook.

Dihet se Fisniku ka qenë edhe ushtar i Ushtrisë clirimtare të Kosovës dhe me anë të një postimi ai edhe ka ironizuar me aktualitetin politik nëpër të cilin po kalon Kosova ditët e fundit.

POSTIMI I PLOTE I TIJ:

Nime, sen t’leshit s’po ju vyjsha unë me mushë bateri. Rrymën në veri e keni pa pare. Qyh. Po vazhdoj po rri n’deti dej të kryhet.

Qebesa bani krisi, edhe këtu në Shqipëri ka me u ba padurueshëm, se krejt ikni e vini kha me ma prishë terezinë.
Lutje Edi Ramës mos me e lanë kurrkon pa PCR test edhe dëshmi vaksine me kalu në Shqipëri! EDHE VIZA, nime! Qitju VIZA!

Be the first to comment on "Ironizon Fisnik Ismaili: Nime, sen t’leshit s’po ju vyjsha unë me mushë bateri. Rrymën në veri e keni pa pare"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*