Iu ndez llamba e kuqe fare Lulit, burri nga Italia e pyet kur ka bërë s*ks për herë të fundit, ajo çudit me përgjigjen

Luljeta dhe konkurrenti nga Italia, Giuseppe zhvilluan takimin e tyre të parë jashtë studios së “Për’Puthen +40”, në liqenin e Artificial të Tiranës.

Konkurrenti nga Italia i bëri si dhuratë një buqetë me lule Luljetës. Biseda e tyre filloi me jetën private por më pas kaloi edhe në gjëra tepër i ntime.

Giuseppe: Më the që ke bashkëjetuar. Luljeta: Po kam bashkëjetuar për një kohë të shkurtër më parë, por nuk jam martuar. S’më ka pëlqyer martesa.

Giuseppe: Kur ke bërë s*ks për herë të fundit? Luljeta: Nuk të flas dot për s*ksin është shumë private.

Giuseppe: Unë nuk rri dot pa bërë s*ks, jam burrë i fortë, nuk rri dot.

Be the first to comment on "Iu ndez llamba e kuqe fare Lulit, burri nga Italia e pyet kur ka bërë s*ks për herë të fundit, ajo çudit me përgjigjen"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*