Jam duke u “çmend” pa e bërë marrëdhanje qe 13 vite

Jam duke u cmend pa e bërë marrëdhanje qe 13 vite, a mund ta merrni me mend sa kohe e gjate!

Deri ne moshen 22 vjeqare une jetoja ne nje fshat kisha nje familje te madhe isha shum e bukur dhe shum e urte dhe vinin te me kerkonin per fejese po familja donte me te miren per mua dhe nuk pranonin te me fejonin sepse dojshin nje djale te mire me gjendje ekonomike te mire dhe te me kenè afer.

Nje dite vjen nje djale me familjen e tije me shofin dhe ju pelqej shume dhe vendosen te me kerkojjne doren jetonin nje nje fshat pak larg dhe mua me pelqeu si djale dhe vendosa te fejohem me te.

I fejuari ishte tip i mbyllur shume nuk ishte i dashur dhe un nuk mundesha kurre tja shprehja dashurin qe kisha per te me rrinte shum larg mardhenje imtime benim shum pak dhe vuaja per dashurin, vuaja per mu knaq me nje burre.

Jemi ndare qe 13 vite dhe pa ber mardhenje imtime me te dhe ashtu po duroj me zor dhe un po qmendem te beje se** sepse ma kerkon trupi. Tani e kam vendos se ai qe mendon se eshte burre i forte dhe ma jep knaqesin qe e dua, merrni numr1n tim nen hapsiren ku shkruan sp0ns0red ketu, sepse jam bere si e cmendurr pa pas marrdhanje me naj burre. Nuk ka rendesi mosha por vetem te knaqemi dhe ta shijoj edhe une jeten e embel, ju priti me padurim per knaqesi te jetes. Ju lutem mos me ofendoni se njerez jemi dhe kemi nevoje.

Be the first to comment on "Jam duke u “çmend” pa e bërë marrëdhanje qe 13 vite"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*