Jam msu me i ndrru frajerat,tash nuk po me rrihet veq me nje frajer, jam ne Prishtine me banes

Jam msu me i ndrru frajerat,tash jam martu po nuk po me rrihet veq me nje burre…

-Se di as vet pse po shkruj ama po e sho qe paska shum tema te ndryshme e po du me kallzu hallin tim, qe spo mshkon jeta pa i ndrru frajerat, sdi qysh kom me vazhdu kshtu ama vshtir me nejt pa i ndrru.

Kam qene shume e re kur ja kam filluar te ndjej knaqesin me meshkuj dhe i ndrroja kohe pas kohe dhe keshtu me ka mbetur edhe tani e vazhdoj duke i ndrruar. Shume kam deshir qe te njoh sa me shume meshkuj sepse kam deshiren e madhe qe ti ndrroj sedi as vet pse keshtu me ndodh.

Une kam edhe disa shoqe te tjera qe e kan te njejten deshir sikur se une dhe shpesh behemi bashk per te pire kafe dhe bisedojna mes vete dhe ai qe na len ma shume knaqesi e marrim te gjitha me rend se paku nga nje nate qe te vije dhe te knaqemi ne marredhenje deri sa e knaqemi at edhe veten normal. Une jam me banim ne Prishtine dhe ju mund ta provoni me mua dhe ndoshta edhe me shoqet e mija nese na pelqeni ne krevat dhe jeni edhe ju per te bere qejfe adresa dhe shenime tjera mund ti merrni aty ku shkruan sp0ns0red pasi te ket mbaruar ne vendin ku shkruan aty eshte vajberi im per me shume biseda dhe marreveshje mes neve.

Be the first to comment on "Jam msu me i ndrru frajerat,tash nuk po me rrihet veq me nje frajer, jam ne Prishtine me banes"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*