Jam single 43-vjeqare dhe nuk po kam fat ne dashuri, jetoj ne Gjermani dhe kam punen dhe shtepin time

Ka shume kohe qe jetoj ne Gjermani dhe ketu e kam jeten e mire dhe kushtet shume te mira.

Kam pas mundesin te fejohem apo martohem, por as vet nuk e di se pse nuk e kam bere deri tani dhe i thoja vetes hajt se ka kohe per me u martu, diqysh me pelqente te jetoja e lir dhe e pa varur nga dikush ta beja jeten time ashtu si doja vet.

Tani kam fillu me kuptu se jeta pa nje mashkull afer vetes nuk po ka kuptim po me duket, kam filluar ta ndjej nevojen qe kur te bije ne shtrat ta kam dikend afer vetit dhe te me beje te lumtur. Jam shume serioze dhe mendoj ta gjej nje mashkull me karakter te forte qe nuk bije ne gjume pa me knaqur edhe deshirat e mija ne shtrat se punet tjera i bej te gjitha une. Cili do nga ju qe e lexoni kerkesen time ju lutem mos me ofendoni, por me shkruani ate qe ndjeni ne numrln qe gjendet pasi te mbaroje r3kllama ketu me poshte sepse njeriu ka nevoje edhe knaqesi se paraja nuk po te bente te knaqur.

Be the first to comment on "Jam single 43-vjeqare dhe nuk po kam fat ne dashuri, jetoj ne Gjermani dhe kam punen dhe shtepin time"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*